Animační programyZajímavé animační programy plné zábavy, pohybu, tvoření, her, soutěží a odměn pro Vaše děti připravuje NOVĚ tým profesionálních animátorů z AnimationPoint. Jejich posláním je přinášet Vám a Vašim dětem kvalitní zábavu s profesionálními animátory, kteří nabrali zkušenosti v 4* a 5* českých a zahraničních resortech. Animační program pro děti oceníte nejen během narozeninových oslav.


Animační programy s AnimationPoint jsou hodně variabilní :-) Můžete si vybrat délku oslavy až ze tří možností a téma oslavy z pěti možností. Od délky animačního programu se odvíjí celková cena animačního programu.

Jak probíhá oslava s profesionálním animátorem se můžete podívat zde.


Tematické oslavy narozenin 


Slavíme 
2.300 Kč

* 1,5 hod. s animátorem
* 10 dětí
* tematické tvoření 
* úkoly
* hry
* odměny
* nad 10 dětí doplatek 

Slavíme ve velkém
2.800 Kč

* 2 hod. s animátorem
* 10 dětí
* tematické tvoření
* úkoly 
* hry
* soutěže
* odměny
* nad 10 dětí doplatek

Slavíme a tančíme 
3.300 Kč

* 2,5 hod. s animátorem
* 10 dětí
* tematické tvoření
* úkoly 
* hry 
* soutěže
* odměny
* disco
*nad 10 dětí doplatek Cesta kolem světa

Zveme všechny Vaše malé cestovatele na dobrodružnou cestu do cizích zemí! Navštívíme nejrůznější kultúry a národnosti od kterých se pokusíme získat významné předměty pro novou expozici v našem muzeu. Nejdřív ale musíme splnit rozličné úkoly spojené s jednotlivými národy, které nám byly zadány. Stihneme získat všechny předměty než bude expozice otevřena? Společnými silami určitě ano a odměna nás pak nemine!Piráti! 

Zábava pro kluky i holky a sázka na jistotu? To je přece honba za pokladem! Na naší dobrodružné cestě nás čeká spousta záludných úkolů, které otestují naše pirátské dovednosti. Pokud se nám je ale podaří splnit odměna v podobě pokladu nás nemine!


Princezny

Speciálně Vaše holčičky otevíráme naši školu princezen! Zažijeme tady společně spoustu zábavy a naučíme se vše, co ke každé správné princezně neodmyslitelně patří, třeba jak uspořádat královský bál, jak tančí princezny nebo jak si vyrobit svou vlastní korunku. Samozřejmě nebude chybět i závěrečný ceremoniál korunovace.Superhrdinové

Je načase objevit malé superhrdiny, kteří se ve Vašich dětech skrývají. V našem výcvikovém centru pro superhrdiny na nás čekají bojová umění, týmová práce, zkouška soustředění a mnoho dalšího. Na konci výcviku nás čeká odměna a pasování na právoplatné superhrdiny! Výprava na konec duhy

Svoláváme všechny Vaše malé dobrodruhy na cestu za pokladem na konci duhy! Nebude to ale tak jednoduché! Nezbední skřítci si na duze hráli a barvy teď po ní správně neproudí. Zvládneme splnit všechny úkoly a duhu opravit než zmizí? Vzhůru za dobrodružstvím, poklad už čeká!


Aktivní hodinka
1.600 Kč

* 1 hod. s animátorem 
* 10 dětí
* sportovní program
* pohyb
* soutěže
* hry
* více dětí po domluvě


Facepainting 
1.050 Kč 

* 10 dětí/ max. 1,5 hod.
* malování na obličej
* profesionální malíři 
* moderní motivy 
* tematické předlohy 
* protialergické barvy 
* více dětí po domluvě
Aktivní hodinka

Pokud si myslíte, že mají Vaše děti hodně energie, není nic lepšího než je nám na hodinku nechat. Skákání, válení, běhání, hodně kotrmelců, pohybové soutěže nebo klidně také tančení. Tak co? Přijdete se s námi vyřádit?


Facepainting

Proměnit se během několika minut na Batmana, Spidermana, tygra nebo motýle? Možné je všechno! Doporučujeme si děti před programem vyfotit, je možné, že je po něm už nepoznáte. 


*V případě realizace animačního programu na Vaši oslavě od jiné společnosti Vám bude účtován poplatek ve výši 500 Kč.