Červencový příměstský tábor "Honba za pokladem" 

07.08.2020

Na konci července proběhl ve spolupráci s Veselá rodina, z.ú. příměstský tábor na téma "Honba za pokladem".
V první den tábora se děti hravou formou a přes různé hlavolamy seznámily. V úterý bylo skvělé pirátské tvoření a další aktivity. Od kapitána Jacka získaly děti dokonce dva dílky mapy k pokladu! Ve středu měly děti celodenní výlet. Ušli víc než 5 km a všichni to zvládli na jedničku. Výlet byl plný aktivit, úkolů, dobrodružství a legrace. Čtvrtek jsme odstartovali úžasným a zábavným programem v Městské knihovně Dobříš, kde děti hledaly kousky skládačky, luštily, naučily se hledat knížky, stavěly a dobývaly pevnost. Děti zvládly zajít i na dětské hřiště a odpoledne jsme věnovali hrám, soutěžím a nácviku překvapení pro rodiče.

Poslední den, v pátek, dopoledne děti získaly poslední tři kousky mapy a HURÁ, mohlo se vyrazit za pokladem! Děti byly trpělivé a vydržely s odhalením pokladu až do příchodu rodičů. Celé naše dobrodružství jsme zakončili překvapením pro rodiče a prarodiče ve formě nacvičeného divadla. Děti předvedly fantastický výkon a završily tak úžasně naši honbu za pokladem. V poslední den samozřejmě nechyběla diskotéka a malování na obličej.
Projekt letní příměstský tábor "Honba za pokladem" byl spolufinancován formou veřejné finanční podpory městem Dobříš. Děkujeme! 

video na Facebooku
více fotografií zde