Veselá módní přehlídka Vám přinese netradiční podívanou, jaká v Dobříši ještě nebyla!

20.03.2017 19:48

Už se těšíte na své módní úlovky? Naváhejte a rezervujte si místa na Veselou módní přehlídku on-line kliknutím na událost 7.4. zde. Vstupenku pak zaplatíte na místě. 

..............

V hlavním programu na Vás čeká zábavná prezentace oblečení určeného především pro děti, slečny a ženy. Navíc pro všechny účastníky připravujeme taneční vystoupení, zvýhodněný prodej předváděných kousků oblečení, stánky s módními doplňky, speciální akci profesionálního líčení a focení i další překvapení.

Veselou módní přehlídku pro Vás připravuje organizace Veselá rodina ve spolupráci se zábavným centrem Skřítkov a Aerobik studiem Orel Dobříš. Mezi hlavní partnery této akce, kteří Vám přivezou své nejen nádherné, ale také kvalitní a trendy oblečení patří firma TOUCHEsukýnky a šaty La petite Suzette designový obchod TakKam.

Představit můžete i své výrobky. K dispozici budou výstavní stánky k pronájmu. Možnosti a detaily pronájmu se dozvíte ve Skřítkově.

Večerním programem Vás bude provázet Denisa Havlíčková s Andreou Žádníkovou a našimi hlavními partnery. Tato přehlídka Vám přinese víc než jen inspiraci pro jaro!

 

plakát módní přehlídka 2017