Skřítkovo desatero

  1. Dbáme o bezpečnost Vašich skřítků - naše prolézačky a další vybavení je certifikováno pro jejich vysokou bezpečnost.
  2. Je pro nás důležitá zdravá strava - Vašim skřítkům nabízíme jen čerstvé jídlo a nápoje. Smažené hranolky a jiné nezdravé polotovary u nás nehledejte.
  3. Jsme posedlí čistotou - uklízíme pilně každý den, abyste se u nás cítili dobře. Snažte se proto se svými skřítky zanechat dětský svět čistý.
  4. Máme rádi přírodu - vybavení herny je z velké míry z přírodních materiálů, třídíme odpad, používáme recyklovatelné plasty a úklidové prostředky.
  5. Je s námi zábava - nejen díky vybavení herny a naší Skřítkově kreativní dílničce, ale i díky usměvavému personálu s dobrou náladou. A to to nejni každý den a v takovém dětském mraveništi plném skřítků vždy jednoduché :-)
  6. Dobře je nám nejen když se smějeme, ale hlavně když jsme fit. Neradi proto chytáme bacily od jiných skřítků. Mějte ohled na druhé a choďte k nám zdraví.
  7. Dodržujeme pravidla - respektujeme výchovné metody rodičů, i proto respektujte pravidla a provozní řád našeho Skřítkova. 
  8. Máme rádi, když věci fungují - veškeré vybavení herny pravidelně revidujeme a kontrolujeme jejich kvalitu a funkčnost. Neničte a už vůbec neodnášejte vybavení herny. Je tu pro Vás!
  9. Chceme, aby byl Skřítkov pro Vás stále nejlepší - něco Vám u nás chybí? Máte nějaký nápad, co může Vám rodičům či Vašim skřítkům udělat ještě větší radost? Dejte nám vědět zde či osobně. Pokusíme se Vám jej splnit.
  10. Spokojenost Vaše a Vašich skřítků ve Skřítkově je pro nás klíčová - udělalo Vám u nás něco radost? Posdílejte ji s námi zde. Potěší nás to ;-).

 

PROVOZNÍ ŘÁD